BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11108041
*
nr 1110 8041
Golvlampa
1950-tal, HW Armatur
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:15:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 19:57:19
1
Vinnande bud
22/5 19:57:49
1
justering av budtak
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor hw armatur
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:18
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8041
Golvlampa
1950-tal, HW Armatur
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/5 19:57:19 | 1 | Vinnande bud |
22/5 19:57:49 | 1 | justering av budtak |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor hw armatur
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:18